Ohjelma

http://kartat.eniro.fi/

 

OHJELMAN PÄIVITYS NIMENHUUDOSSA, KATSO SIELTÄ ...
 

 Talven 2015/2016 harkat Ke klo 20.00 ja Su klo 17.00 Espoonlanden kuplassa 

 

Vuosi 2011 jatkuu ohjelma :

8.1. La klo 18.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

9.1  Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu

15.1. La klo 18.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

16.1  Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu

22.1. La klo 18.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

23.1  Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu 

29.1. La klo 16.00 Talvisarja ottelu EPS Kobrat, Myntinsyrjä

                   17.00 Talvisarja ottelu TiPS Villikissat, Myntinsyrjä

30.1 Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu

5.2. La klo 18.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

6.2  Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu / vanhempainkokous

12.2. La klo 18.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

13.2  Su klo 10.00 Ottelu PPJ Töölön Pallokenttä (lämmitetty) / pakkasvaraus, raja -8 astetta  PERUUTETTU

13.2  Su klo 15.00 Harkat  Westendinpuiston koulu  

19.2. La klo 18.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

20.2 Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu

26.2 La klo 18.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

27.2 Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu

5.3 La klo 18.00  Harkat Ratiopharm, Tapiola

6.3 Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu

12.3 La klo 18.00 Ottelu Honka T01 Ratiopharm, Tapiola

13.3 Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu

19.3 La klo 18.00 Harkat Ratiopharm, Tapiola

20.3 Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu

26.3 La klo 18.0 Harkat Ratiopharm

27.3 Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu

2.4 La klo 18.00 Harkat Ratiopharm, Tapiola

3.4 Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu

9.4 La klo  8.00 Talvisarja ottelu ACK,   Myntinsyrjä

              11.00 Talvisarja ottelu EPS Kobra Valkoinen,  Myntinsyrjä 

9.4 La klo 18.00 Harkat Ratiopharm, Tapiola 

10.4 Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu (viimeinen kouluvuoro)

16. - 17.4          PAJULAHTI 

23.4 La klo 18.00 Harkat Ratiopharm, Tapiola (viimeinen Ratiopharm vuoro)

28.4 To klo 17.00 Harkat Matinkylä, vanha tekonurmi

 

 TULEVAA OHJELMAA: (tarkempi päivitys nimenhuudossa)

Ulkovuorot on vahvistettu ja ne ovat Matinkylän vanhalla tekonurmella, Ma klo 18.00 ja To klo 17.00.

Ensimmäiset ulkoharkat 28.4 To klo 17.00.  HUOM! 9.5 Harkat poikkeuksellisesti jo klo 17.00 ! 

West House kutsuturnaus T01 ikäluokalle La 7.5 Espoonlahden tekonurmella

Karuselliturnaus 14-15.5 Nurmijärven Klaukkalassa. 

Kotipelivuoro on Ke joko klo 18.00 (ensimmäinen kotipeli 4.5 Matinkylän tekonurmella) tai 19.00 Jatkossa ohjelma ulkovuorojen osalta löytyy nimenhuudosta.

Seuraava peli Pe 27.5 klo 18.45 Framnäsin kenttä Masala. Kotipeli Ma 6.6 klo 19.00 Matinkylän vanha tekonurmi. Rastaalan kentällä vastassa FC Kasiysi To 16.6 klo 19.00 jonka jälkeen alkaa....

KESÄLOMA  !!!!!

Jatkuu harkat elokuussa Ma 8.8. klo 18.00 Matinkylän vanha tekonurmi !

Kirkkonummi Cuo La 13.8 Kirkkonummen keskustan kentällä, aikataulu varmistuu myöhemmin. http://www.kirkkonummicup.net/

Syksyn karusellit pelataan

La-Su 27.-28.8. (2 pv.)

E10 (2001)

7v7 paikka selviää myöhemmin 

 Syksyn piirisarja alkaa 16.8 Ti ottelulla NuPS ia vastaan Vihdissä. Ottelut Nimenhuudossa.

 

Sisäharkat on loppu ja seuraavat ulkoharkat ovat vapun jälkeen

 

3.5 Ma klo 18.00 Harkat, Toppelundin koulun kenttä

4.5 Ti klo 18.00 Piirisarjan ottelu, Sandika

4.5 Ti klo 18.45 Espoonliigan ottelu HG - GRIFK, Sandika

6.5 To klo 19.00 Harkat, Toppelundin koulun kenttä

8.-9-5 La, Su Karuselli turnaus, Kisakallio, Lohja

 

10.5 Ma klo 18.00 Harkat, Toppelundin koulun kenttä

13.5 To klo 17.00 Espoonliigan ottelu FC Kasiysi Mimmileijonat B - HG, Rastaalan pallokenttä

17.5 Ma klo 19.30 Espoonliigan ottelu FC Kasiysi Mimmileijonat A - HG, Rastaalan pallokenttä

18.5 Ti klo 18.00 Piirisarjan ottelu HG Jadet - Futura, Sandika

20.5 To klo 19.00 Harkat, Toppelundin koulun kenttä

21.5 Pe klo 19.00 Espoonliigan ottelu FC Honka Pantteriinat Täplät - HG, A-link Areena K3

22.-23.5 La, Su Espoonlahti Cup, Espoonlahti

 

24.5 Ma klo 18.00 Harkat, Toppelundin koulun kenttä

25.5 Ti klo 18.00 Espoonliigan ottelu HG - FC Wild, Westendinpuiston koulun kenttä

27.5 To klo 17.55 Piirisarjan ottelu VJS Leijonat - HG Jadet, Vapaalanaukeen hiekka

30.5 Ma klo 18.00 Harkat, Toppelundin koulun kenttä

2.6 Ke klo 18.00 Piirisarjan ottelu HG Jadet - ACK Pompottelijat, Sandika

3.6 To klo 19.00 Harkat, Toppelundin koulun kenttä

7.6 Ma klo 18.00 Harkat, Toppelundin koulun kenttä

10.6 To klo 19.00 Harkat, Toppelundin koulun kenttä

14.6 Ma klo 18.00 Piirisarjan ottelu FC Loviisa - HG Jadet, Loviisa

17.6 To klo 18.00 Piirisarjan ottelu EPS Kobrat Valkoinen - HG Jadet, Laurinlahden kenttä

 

KESÄLOMA, HYVÄÄ KESÄÄ KAIKILLE !

 SYYSKAUSI

9.8 Ma klo 18.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

12.8 To klo 19.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

16.8 Ma klo 18.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

17.8 Ti  klo 18.00 Piirisarjan ottelu Tips Villikissat, Sandika

19.8 To klo 19.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

23.8 Ma klo 18.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

24.8 Ti klo 18.00  Ottelu GrIFK Westendinpuiston koulun kenttä

26.8 To klo 19.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

27.8 Pe  klo 18.00 Piirisarjan ottelu NJS Tehotytöt Poppanat, Kirkonkylän nurmi, Nurmijärvi

30.8 Ma klo 18.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

31.8 Ti klo 18.00  Ottelu PEP Westendinpuiston koulun kenttä

2.9 To klo 19.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

3.9 Pe klo 18.00 Piirisarjan ottelu RaKe, Sandika

4-5.9 La-Su  Karuselliturnaus, HUOM ! Rajamäki, (paikka muuttunut) ,  

6.9 Ma klo 18.00  Piirisarjan ottelu VJS Lorient, Sandika

6.9 Ma klo 20.00  Ottelu FC 89 Mimmileijonat B    Rastaalan pallokenttä

9.9 To klo 19.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

13.9 Ma klo 18.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

15.9 Ke klo 18.00  Piirisarjan ottelu ACK Pallotykit, Framnäsin hiekka Masala

16.9 To klo 19.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

17.9 Pe klo 19.00  Ottelu FC Honka Pantteriinat  A-link Areena K3

19.9 Su  Espoon Liigan lopputurnaus, Leppävaaran Urheilupuiston uusi tekonurmi (3 ottelua)

20.9 Ma klo 18.00  Piirisarjan ottelu EPS Kobrat, Sandika

20.9 Ma klo 18.00  Ottelu FC 89 Mimmileijonat A    Rastaalan pallokenttä

23.9 To klo 19.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

27.9 Ma klo 18.00  Piirisarjan ottelu IHK, Itä-Hakkilan hiekka

30.9 To klo 19.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

4.10 Ma klo 19.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

7.10 To klo 19.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

11.10 Ma klo 19.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

14.10 To klo 19.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

18.10 Ma klo 19.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

21.10 To klo 19.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

25.10 Ma klo 19.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

28.10 To klo 19.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä

30.10 La klo 8.30 ja 11.00 Talvisarja Ottelut , Myntinsyrjä

 

1.11 Ma klo 19.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

4.11 To klo 19.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä (SÄÄVARAUKSELLA)

8.11 Ma klo 19.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

11.11 To klo 19.00 Harkat Toppelundin koulun kenttä (SÄÄVARAUKSELLA)

15.11 Ma klo 19.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

17.11 Ke klo 17.30 Päättäjäiset Huimala

27.11 La klo 18.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

28.11 Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu

4.12 La klo 18.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

5.12 Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu

http://www.fcespoo.fi/fc_espoon_talvisarja_2010-2011/sarjaohjelma_ja_tulospalvelu_10-/te01/

11.12 La klo  8.30 Talvisarjaa EPS Kobrat, Myntinsyrjä 

11.12 La klo 10.00 Talvisarjaa Honka Pantteriinat, Myntinsyrjä

11.12 La klo 18.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

12.12 Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu

18.12 La klo 18.00 Harkat Ratiopharm Arena, Tapiola

19.12 Su klo 15.00 Harkat Westendinpuiston koulu PERUTTU !!!!!

 

MUKAVAA JOULUA JA HYVÄÄ UUTTA VUOTTA 2011 !